Opinie o ProArgi-9+®

Czy pomaga? Jak długo należy go stosować? Jak dużo? Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii o działaniu tego suplementu i innych produktów Synergy.

Jakie problemy, schorzenia udało się Państwu dzięki nim pokonać? Z czym nie dało się zwyciężyć? Prosimy o opinie, oczywiście tylko te poparte własnym doświadczeniem z suplementacją tego preparatu. Zapraszamy również do zadawania pytań i dyskusji.

Dodaj swoją opinię

Doskonałe rezultaty
Używam PROARGI 9 od około 2 lat i mam doskonałe rezultaty. Mój cholesterolu z 304 po zużyciu kilku opakowań spadł do 226. By obniżyć poziom cholesterolu szybciej, najlepiej brać co najmniej 2 saszetki lub więcej dziennie. Jest to bezpieczny, naturalny produkt, który dobrze smakuje i jest bardzo skuteczny. Nie chciałbym nigdy brać leków na obniżenie cholesterolu i szczerze mówiąc zrobioę wszystko, co mogę, by znaleźć naturalny środek ponieważ leki dają zbyt wiele niebezpiecznych skutków ubocznych.
#151: Robin H. | 2015.10.06, 15:25
o ProArgi 9
Proargi jest b. dobrym suplementem. Mam kuzynów w Stanach, którzy piją to od kilku lat i są bardzo zadowoleni z efektów. Oboje mieli kłopoty z krążeniem. Ja chcę to sprezentować mojej mamie, która od lat ma problemy z miażdżycą. Zobaczymy. To jest drogi preparat ale ja sie tych tańszych zwyczajnie boje, bo kto wie, gdzie i czego są produkowane??
#152: Marta Pachnucka | 2015.10.06, 15:00
ja chciałem się podzieleć z państwem wiedzą praktyczną - otóż zarówno u mnie jak i u mojego kolegi kilkumiesięczna suplementacja proargi9plus istotnie zwiększyła produkcję czerwonych krwinek. w moim przypadku jest to do górnej granicy normy (5,4), u kolegi nawet niewiele ponad normę (5,6 przy normie do 5,5). towarzyszy temu istotna poprawa ogólnego samopoczucia. lekarz powiedział, że takie przekroczenie normy nie jest groźne, zwłaszcza gdy nie towarzyszą temu inne objawy i wyniki badań charakterystyczne dla czerwienicy. ciśnienie skurczowe w spoczynku spadło mi o 10 jednostek a rozkurczowe o pięć. Polecam proargi 9 plus, to jest dobry suplement.
#153: gargantua | 2015.10.06, 14:54
EKGMam już 66 lat. Z preparatami Synergy spotkałam się prawie 2 lata temu i od tego czasu pije je systematycznie . Obserwuję jak mój organizm jak wraca do zdrowia. Już po tygodniu zauważyłam że zasypiam bez problemów zaś rano budzę się jakby bardziej wypoczęta. Nie mam też praktycznie zadyszki wchodząc po schodach ,a mieszkam aż na 5 piętrze. Mam też znacznie mniej problemów z astmą. Moje serduszko zaczęło bić spokojniej. Miałam też duże problemy z koncentracją i pamięcią . Po stosowaniu Proargi 9 plus przez dłuższy czas niewątpliwie się zmnieszyły.

Teraz mimo podeszłego wieku czuję się znacznie lepiej, jestem zdrowa wypoczęta i patrzę z optymizmem w przyszłość . Preparaty Synergy pomagają omijać apteki i żyć w zdrowiu bez wizyt u lekarza. A tak przy okazji chciałam jeszcze powiedzieć, że schudłam pijąc koktajl SLM Smart tej samej firmy , który zastępuje posiłek. Przez 2 miesiące schudłam prawie 7 kg.
#154: Danuta Brzuchalska | 2015.10.06, 14:28
Mam doświadczenie w stosowaniu różnych suplementów od dłuższego czasu z różnych skutkiem, ale obiektywnie widzę że preparaty Synergy oddziałują w sposób odczuwalny i to w krótkim czasie.

Stosuję Proargi 9 Plus i Mistify, i przyznaję że byłam zadziwiona tak szybką reakcją mojego organizmu, już pierwszego dnia po zażyciu Proargi odczułam jego działanie!

Generalnie jestem niskociśnieniowcem i na „rozkręcenie się” po wstaniu z łóżka potrzebowałam dłuższej chwili, tymczasem, co ciekawe, po wypiciu Proargi , dostawałam pary do działania, a energii wystarczało na cały dzień i dłużej. Zwiększyła się moja wytrzymałość również w w ćwiczeniach wysiłkowych jako że stosuję plan odchudzający. Choć nie jestem na diecie, widzę że Proargi jest sprzymierzeńcem w utrzymaniu i kondycji i WAGI. Faktycznie jest pomocne w odchudzaniu. Więcej siły to więcej spalonych ilogramów ilepsza kondycja. Cóż więcej chcieć?

Zauważyłam, że moje ciśnienie się podniosło i być może m.in. stąd ten przypływ energii , czuję też ale jeszcze wciąż obserwuję, że serce ma mniejsze problemy z arytmią, choć częstoskurcze się zdarzają, są jakby płytsze i krótkotrwałe, mam wrażenie że zanika ten problem, ale wymaga to obserwacji i konsultacji z lekarzem. Okazuuje się , że Proargi nie tylko umie obniżyć ciśnienie ale je i unormować o tych, którzy mają je za niskie jak ja.
Proargi jest doskonałym preparatem na wspomożenie układu krążenia, doskonale reguluje ten układ i w zadziwiająco szybkim czasie przynosi poprawę. Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym preparatem, tak jakby regulował i dostrajał mój wewnętrzny zegar biologiczny dodając dużo dobrej energii i chęci do życia!

Ponieważ podejrzewam że spektrum działania tych preparatów jest bardziej złożone, z ciekawością będę obserwowała swoje reakcje jak i osób które przyjmują je z mojego najbliższego otoczenia. W każdym razie z pewnością Proargi zdobyło moje zaufanie. Bardzo polecam szczególnie teraz by wejść w wiosnę z nową pozytywną energią:)

Pozdrawiam

Aleksandra Kubś Łódź
#155: Aleksandra Kubś | 2015.10.06, 13:17
Preparaty firmy Synergy od początku stosowania są „trafione” dla mnie i mojej rodziny. Używamy ich od dawna. Z uwagi, iż mam „uczucie zimnych stóp, chciałam, żeby moje krążenie „ruszyło”, więc zaczęłam stosować ProArgi 9+. Po tygodniu stosowania, byłam tak naładowana energią, że chodziłam spać nawet o drugiej nad ranem, bo w ogóle nie myślałam o spaniu. Ale rozsądek nakazywał mi iść spać, gdyż następnego dnia musiałam iść do pracy, a po pracy drugi etat – dom. O dziwo, wstawałam wyspana!

Na razie poprzestałam na dwóch opakowaniach, gdyż zauważyłam, że nie ma już tego uczucia zimna. Cudownie, że te produkty zaczęły być dostępne w naszym kraju. Szczerze zachęcam wszystkich do stosowania tych produktów.
#156: Agnieszka lat 41 | 2015.10.06, 12:58
Dziękuję
Chcę podziękować że obecnie mogę korzystać z produktów V3 Synergy a zwłaszcza Proargi 9. Dzięki temu ta przedlużajaca się zima nie zdołowała mnie jak innych, bo po piciu tych nowości dostałem takiego pałera takiej dobrej chęci do działania ze niektórzy mnie nie poznaja.
Całe moje zmęczenie, problemy gastryczne zniknęły ,nie pamiętam kiedy używałem moich leków na zgagę i t p., wiele kilometrów za kółkiem nie jest już problemem ani ze względu na zmęczenie ani na bóle żołądka .Nadmienię, że naprawdę mimo moich 54 lat stosowanie samego tylko Proargi bardzo zwiększyło witalność z czego zadowolony jestem nie tylko Ja .Pozdrawiam. Pitr Kołaciński. Warszawa
#157: Piotr Kołaciński | 2015.10.06, 12:54
Moja opinia o ProArgi
Dzień dobry! Pragnę podzielić się z wami dobrymi wiadomościami o poprawie mojego zdrowia. Po 3 miesiącach picia ProArgi zdecydowanie zmniejszyły mi się problemy ze skokami ciśnienia, szczegolnie przy gwałtownych zmianach pogodowych. Ostatnio nie musze aż tak uważać, pilnować sie z lekami. Po konsultacjach lekarz zmniejszył mi nawet dawkę leków nadciśnieniowych o połowę, mam też dużo większą chęć do działania i ogólnie czuję się zdecydowanie lepiej . Pozdrawiam
#158: Ela Kołacińska Warszawa | E-mail | 2012.01.10, 11:41
1 2 3 4 5 6

Napisz własną opinię

Imię
E-mail
Strona domowa
Tytuł
Opinia
1+2=

Rate    Ocena: 4,85 / 5 - Głosów: 140

ProArgi 9 Plus Proargi 9 Plus® firmy Synergy to preparat o sprawdzonej jakości, dokładnie oczyszczony, spełniający najotrzejsze normy amerykańskie. ProArgi 9 w każdej saszetce zawiera poza 5000 miligramami (5 g) naturalnej l-argininy również i inne, ważne składniki wspomagające: cytrulinę, resveratrol, witaminy z grupy B, D, K oraz unikalne ekstrakty z owoców, których próżno szukać u innych producentów.

Proargi-9+ nie zawiera cukru, słodzony jest wyłącznie naturalnym słodzikiem - stewią. Nie zawiera również substancji konserwujących i sztucznych barwników.


ProArgi 9 plus ma certyfikaty:

- NSF, GMP
- aproabatę FDA
- GIS Polska 2483/2012
- wpis do PDR 2014 - 2019

Świadczy to o całkowitym bezpieczeństwie stosowania.

Ponadto:
- nagroda konsumentów Złoty Otis
- nagroda CamExpo 2015
- najlepszy w testach arginina.pl

ProArgi 9 Plus wytwarzane jest dla Synergy od 20 lat w znanych z produkcji na światowym poziomie zakładach potenta branży suplementów, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja suplementu obwarowana jest wieloma ostrymi normami jakościowymi. Skład ma aprobatę FDA. Surowce badane są wielokrotnie pod kątem czystości chemicznej i mikrobiologicznej oraz siły działania.

Producent ma certyfikat NSF GMP, gwarantujący jakość i stabilność produktów. Składniki ProArgi 9 Plus i innych suplementów z pakietu V3, np. Phytolife czy Mistify, są pochodzenia naturalnego, produkt nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Surowce roślinne pochodzą z upraw wolnych od GMO.

Wyjściowa formuła ProArgi 9 była opatentowana w USA. Suplement jest od lat doskonalony i uzupełniany o nowe, wartościowe dla naszego zdrowia składniki.


Produkt obecny na rynkach: USA, Kanada, Japonia, Korea, Indonezja, Filipiny, Norwegia, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Polska, Italia, Irlandia, Szwecja, Dania, Finlandia, Australia, Nowa Zelandia, Czechy, Słowenia, Islandia, Austria, Niemcy.Skład

ProArgi 9 Plus - sklad

Opakowanie zawiera 30 saszetek*.

* Opakowanie europejskie. W USA dostępne są wersje: kanister 305 gramów i tzw. Jumbo Pack - kanister 1800 gramów. Produkt oferowany jest tam również w trzech smakach różniących się stosowanymi substancjami słodzącycmi.

Należy dodać, że dzięki zawartości ekstraktów z owoców (mieszanka zastrzeżona), ProArgi 9 Plus jest również źródłem wielu wartościowych witamin oraz mikroelementów nie wymienionych w formalnej tabeli ze składem.


Dawkowanie
Standardowo - jedna saszetka rozpuszczona w pół szklanki chłodnej wodzy raz lub dwa razy dziennie, najlepiej około pół godziny przed posiłkiem lub przed snem.


Ulotka
Ulotka firmowa, zawierająca podstawowe informacje o produkcie.


Testy suplementów z l-argininą
Warto zapoznać się z wynikami niezależnych testów, w których ProArgi-9+ zotał oceniony najwyżej mimo poważnej konkurencji ze strony innych produktów wysokiej jakości.


Wszystko o argininie
Proponujemy odwiedzić stronę arginina.info.pl, która zawiera mnóstwo ciekawych artykułów o argininie i jej właściwościach.


Cena Proargi 9 plus, sklep
Gdzie kupić?

Produkt najkorzystniej kupować w wielopakach 2,4 lub 8 sztuk. Wówczas cena jednostkowa opakowania będzie zdecydowanie niższa. Cena detaliczna pojedynczego opakowania jest mniej atrakcyjna.

Z uwagi na przyjęty przez producenta model dystrybucji, suplementy Synergy nie są dostępne w tradycyjnych sklepach i aptekach. Można je jednak zamawiać bez problemu on-line w sklepie Synergy z polecenia dystrybutora, np. klikając link poniżej:

Zamów teraz